Private Concierge - Vstupenky, cestovní servis a organizace akcí

BUTIKOVÁ CONCIERGE AGENTURA

O nás

Private Concierge s.r.o. byla založena v roce 2012 Ing. Markem Pšeničkou jako concierge agentura butikového typu. Poskytujeme služby se skutečným citem pro detail ve standardu pětihvězdičkových hotelů a privátních bank.

Mezi naše klienty patří především fyzické osoby, individuální podnikatelé, rodinné firmy a top management firem. Při plnění přání a požadavků našich klientů využíváme kontaktů získaných z dlouholeté praxe v oboru cestovního ruchu, hotelnictví a gastronomie.

V čele týmu spolupracujících odborníků stojí Marek Pšenička, který vystudoval Vysokou školu hotelovou v Praze. Dále pak působil na pozici vedoucího concierge v luxusních pražských hotelech Kempinski Hybernská Prague a The Augustine. Byl také členem v mezinárodní asociaci Les Clefs d’Or sdružující concierge agenty nejlepších hotelů světa.

Služby

Cestování

Poskytujeme komplexní služby v oblasti luxusního cestování a služebních cest na míru. Provedeme rezervaci hotelu, restaurace, vystavíme letenky, zajistíme letišťní VIP servis a salonky, zařídíme transfery nebo privátního průvodce v dané destinaci.
Pro zahraniční klienty v rámci incomingového cestovního ruchu zajistíme privátní prohlídku historických UNESCO měst Praha, Český Krumlov a Kutná Hora, lázeňského města Karlovy Vary, hradu Karlštejn nebo památníku Terezín. Disponujeme nejlepšími profesionálními průvodci a zkušenými řidiči v České republice.
Depositphotos_21611147_xl-2015_POST
Depositphotos_7431450_xl-2015_POST

Vstupenky

Spolehlivě obstaráme standartní nebo VIP vstupenky na vyprodané koncerty v České republice. Specializujeme se především na kulturní události konané v pražské O2 areně, Fortuna Arena, Tipsport areně, ve Foru Karlín a na letišti Letňany.

Vyhledáme nejlepší místa a exkluzivní vstupenky na vyprodané nebo těžce dostupné sportovní akce. Zprostředkujeme setkání s vybranými sportovci a jejich realizačním týmem nebo návštěvu sportovního zákulisí.
Zařídíme vstupenky na nejžádanější představení v pražských divadlech, mezi které patří např. Národní divadlo, Stavovské divadlo, Dejvické divadlo, Divadlo na Vinohradech, Žižkovské divadlo Járy Cimrmana, Činoherní klub a Divadlo ABC.
Zajistíme vstupenky do divadla La Scala, na Oktoberfest, Wimbledon, Champions League, Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků nebo koncert oblíbeného interpreta v jakékoli destinaci. V rámci vstupenek na zahraniční kulturní události a sportovní akce zajistíme prvotřídní cestovní servis na míru.

Služby životního stylu

Komplexně naplánujeme, navrhneme a zařídíme vše od malých soukromých akcí až po větší obchodní jednání, včetně cateringu, personálu, baru, konferenčních místností a mnoho dalšího.
Náš zkušený personal shopper je kdykoli k dispozici pro nákup všeho potřebného – od každodenního nákupu potravin přes nezbytnosti pro domácnost až po nejvhodnější dárky pro přátele, rodinu a klienty. A také diskrétně obstará vzácné luxusní zboží dle individuálního požadavku.
Depositphotos_10731896_xl-2015_POST

Novinky

Vyšel o nás článek v pátém čísle speciálu Wealth Magazín: Největší přehled poskytovatelů služeb concierge v ČR.

Byli jsme vybráni prestižním magazínem Top Class k sestavení přehledu neobvyklých požadavků klientů jako inspiraci pro čtenáře.

Server životního stylu Luxus.cz o nás napsal článek nazvaný Vánoční inspirace od Private Concierge.

Stali jsme se oficiálním partnerem druhého ročníku turnaje Royal Golf & Polo Cup.

Jako vystavovatel jsme se zúčastnili veletrhu Luxury for Fair v hotelu Mandarin Oriental, Prague.

V rámci partnerství poskytla naše společnost hodnotné ceny vítězům turnaje ČSOB Private Banking Golf Cup. 

Reference

Klienti co nám důvěřují

Kontakt

Private Concierge s.r.o.

Vedená u městského soudu v Praze, SPISOVÁ značka C 200944

Korunní 2569/108, Vinohrady, 101 00 Praha 10

IČ  24234125
DIČ  CZ24234125 

© 2012–2023 Private Concierge s.r.o.